Bez kategorii

Góra Grosza

Dziękujemy za udział w XXIV edycji akcji dobroczynnej. Łączną kwotę jaką udało się zebrać to 750 zł. Dzięki Waszej pomocy wsparcie otrzymały dzieci i ich rodziny m.in. warsztaty, wsparcie psychologiczne, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów, pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Sukces w rejonie!

W  dniu 22 marca odbyły się w Lesznie Rejonowe Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłce ręcznej. Nasze zawodniczki w składzie: Julia Banaszak, Hanna Łuczak, Magdalena Matysiak, Dorota Rogozińska – bramkarka, Agata i Natalia Rożek, Wiktoria Skrzypek, Aleksandra Sudzik, Katarzyna Szymańska wywalczyły I miejsce,  znacznie wygrywając ze szkołą nr 13 z Leszna 17: 3. Jednocześnie… Continue reading Sukces w rejonie!

Zajęcia profilaktyczne

W poniedziałek  15 stycznia do naszej szkoły przyjechali policjanci: pani Katarzyna Kucharek oraz dzielnicowy pan Krzysztof Dudziński.Zajęcia profilaktyczne były przeznaczone dla uczniów klas siódmych i ósmych. Pani Kucharek poruszyła bardzo dużo zagadnień. Mówiła między innymi o cyberprzemocy, nieodpowiednich treściach w Internecie, mailach od nieznanych osób, kontaktach nawiązywanych z obcymi przez Internet, nadużywaniu czasu w Internecie,… Continue reading Zajęcia profilaktyczne

Ciekawe zajęcia wdżr

W poniedziałek 18 grudnia na zajęcia z wychowania do życia w rodzinie została zaproszona pracownica Sanepidu z Wolsztyna pani Aneta Kryś. Zajęcia skierowane były dla dziewcząt z klas siódmych i ósmych. Tematem spotkania była profilaktyka piersi. W pierwszej teoretycznej części pani Aneta zaprezentowała na slajdach niezbędne wiadomości na temat raka piersi. Poruszyła wiele tematów między innymi:

Święto Niepodległości

15 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Przedstawiali ją uczniowie klas szóstych dla klas 0-3, a następnie dla klas 4-8. W trakcie przedstawienia mogliśmy przypomnieć sobie po krótce historię naszego państwa od pierwszego rozbioru z końca XVIII wieku do odzyskania niepodległości w 1918 roku. Mogliśmy zobaczyć scenki m.in.… Continue reading Święto Niepodległości

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.