Grant na zakup komputerów dla Gminy Siedlec.

Gmina Siedlec otrzymała informację od operatora konkursu Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym o akceptacji wniosku o powierzenie grantu.
Operator konkursu grantowego zaakceptował wniosek o przyznanie Gminie Siedlec grantu na zakup 304 sztuk sprzętu komputerowego (laptopów, tabletów oraz komputerów stacjonarnych) dla uczniów zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Obecnie czekamy na podpisanie umowy o powierzenie grantu. Następnie odbędzie się procedura przetargowa.

W związku z licznymi telefonami do Urzędu Gminy w Siedlcu informujemy, że z wszystkimi zakwalifikowanymi osobami, które złożyły wnioski o zakup sprzętu komputerowego będziemy kontaktować się indywidualnie po podpisaniu umowy o powierzenie grantu i przystąpieniu do realizacji zadania.

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.