Szkolny apel z okazji Dnia Kobiet i nie tylko

Wygenerowano za pomocą AI

Brunetki, blondynki…, słowami tej piosenki 12 marca rozpoczął się apel z okazji DNIA KOBIET.

Uczniowie klas V przedstawili ciekawą definicję kobiety, następnie zaprezentowali typy kobiet. Dziewczyny pokazały ,że mogą być sportsmenkami, kokietkami, kumpelami, zdolnymi dziewuszkami no i feministkami. Nie zabrakło historii Adama i Ewy. Na koniec zaprezentowała się współczesna Ewa, trochę nietypowa ale piękna jak Jennifer Lopez. Odpowiednia muzyka uatrakcyjniła występy, można było posłuchać takich standartów jak :”Być kobietą”, “Nie dokazuj miła nie dokazuj”, “Baby, ach te baby”, “Słaba płeć”. Uczniom klas piątych należą się podziękowania za przygotowanie przepięknego występu.

Apel z okazji święta kobiet, był też okazją, aby zaprezentować drużyny dziewcząt i chłopców, które zwyciężyły w powiatowym turnieju piłki ręcznej i awansowały do turnieju rejonowego. Wręczone też zostały przez panią dyrektor Małgorzatę Sobel podziękowania za udział w tegorocznym finale WOŚP.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.