Mistrzostwa w piłkę ręczną dziewcząt

W dniu 28 lutego na sali w Tuchorzy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach brało udział 6 drużyn: SP Bucz, SP Kluczewo, SP nr 1 Wolsztyn, SP nr 2 Wolsztyn, SP Siedlec i SP Tuchorza. Mecze były rozgrywane w dwóch grupach. Pierwszy mecz nasze zawodniczki zagrały z SP Kluczewo i wygrały 12:1, drugi mecz w grupie grały z SP nr 1 Wolsztyn i wygrały 8:1. Po meczach w grupie drużyny grały: pierwsze miejsce z grupy z drugim miejscem z drugiej grupy. Kolejny mecz zagraliśmy z SP nr 2 Wolsztyn z wynikiem 11:2 oraz finał z SP Siedlec i wygraliśmy 11:1. Same wygrane mecze i miażdżące zwycięstwo. Szkołę reprezentowały zawodniczki: Dorota Rogozińska – bramkarka; zdobyte bramki: Agata Rożek 14; Natalia Rożek 10, Hanna Łuczak i Katarzyna Szymańska 7, Aleksandra Sudzik 5, Magdalena Matysiak 1, grały także Julia Banaszak i Wiktoria Skrzypek. Dziewczęta zakwalifikowały się do kolejnego etapu – zawodów rejonowych, które odbędą się 22 marca w Lesznie. Ogromne gratulacje i powodzenia dalej.
BJ

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.