Mistrzostwa w Futsalu – kolejny etap

W dniu 13 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wolsztynie odbyły się mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Futsalu (halowa piłka nożna) klas 7-8. Wystąpiły drużyny:
SP1 Wolsztyn, SP2 Wolsztyn, SP Siedlec, SP Bucz, SP Tuchorza. Uczniowie z naszej szkoły SP Tuchorza po zaciętych bojach wywalczyli 2 miejsce (srebrne medale).
Zawodnicy SP Tuchorza: Maksymilian Ceglarek, Wiktor Rogoziński, Franek Just, Felicjan Plotka, Hieronim Tomiak, Alan Wielgosz, Ernest Głowacki, Filip Farulewski, Filip Pusiak, Adam Różycki.
Chłopacy grali bardzo dobrze, zabrakło bardzo niewiele aby dostać się na mistrzostwa rejonu.

Z kolei 14 grudnia w finale Mistrzostw zagrali uczniowie klas 4-6. Nasi uczniowie po zaciętej walce finałowej z SP 1 Wolsztyn przegrali i ostatecznie zdobyli II miejsce i srebrny medal.
Zawodnicy SP Tuchorza: Patryk Chojnacki, Kacper Rejman, Gabriel Kryś, Michał Skrzypek, Bartosz Jaskuła, Miłosz Tylutki, Kacper Furmaniak, Stanisław Just, Stanisław Wieczorek, Wiesław Szymański. Brawo Chłopaki!