Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej 2006

22 maja 2006 roku klasa III a i 3/21 klasy III b wyjechały na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Wraz z najstarszymi klasami zabrały sie jeszcze kilka osób z pierwszych i drugich klas gimnazjalnych oraz kilka osób z szóstych klas.

Zwiedzaliśmy m.in. Kaplicę Czaszek w Kudowie Czermnej, kopalnie węgla w Nowej Rudzie, kopalnie złota w Złotym Stoku i wiele innych wspaniałych miejsc.

Mieliśmy także dzień “wolny” byliśmy na basenie i nie musieliśmy zbyt dużo chodzić… 🙂

Domki były skromne i zadbane, na łazeinki nie narzekaliśmy, nawet obiady były wystarczające…;] Wieczorami urządziliśmy sobie ognisko, dyskotekę i obrady… Mieliśmy własny “sprzęt” grający i troszkę zdenerwowaliśmy sąsiada, który o godzinie 6 rano odwdzięczył nam się..:)

Ogólnie było bardzo miło i przyjemnie…Nie da się opisać wszystkich wspaniałych i zabawnych chwil…trzeba bylo jechać z nami:)

Aleksandra Piątyszek kl. 3b gim.

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.