Konkurs tańca

15 lutego 2006 r., w ferie, w naszej szkole odbył się konkurs tańca. Wzięło w nim udział 5 czteroosobowych zespołów: Big Stars, The F., Super Girls, 2x PB, Power Girls.

Pokazy taneczne oceniało jury w składzie: p. Beata Janczewska i p. Mirosława Perz.

Po obejrzeniu wszystkich występów i krótkiej przerwie jury ogłosiło werdykt:

• I miejsce – Super Girls (Joanna Pusiak, Aneta Wita, Dorota Napierała Karolina Leśnik)
  • II miejsce – Power Girls (Justyna Glubka, Jagoda Kubaś, Milena Napierała, Paulina Lorenz)
  • III miejsce – Big Stars (Dominika Przepiórka, Natalia Kania, Magdalena Prządka, Julita Zmuda)
  • IV miejsce – The F. (Żaneta i Karina Wyrębek, Magdalena i Patrycja Półrolnik
  • IV miejsce – 2x PB (Patrycja Ratajczak, Beata Raczkowiak, Patrycja Sawicka, Marta Biniak)

Po konkursie wszystkie zespoły zostały zaproszone na poczęstunek.

Karolina Leśnik kl. 2a gim.

Przed konkursem
Big Stars