I miejsce w zawodach w piłce ręcznej

Dziewczęta z klas IV – VI, w składzie: Dorota Rogozińska, Katarzyna Szymańska, Agata i Natalia Rożek, Hanna Łuczak, Magdalena Matysiak, Wiktoria Skrzypek, Samanta Janczewska, Aleksandra Sudzik, Tatiana Materna, Sandra Nowotnik, Lena Janczewska, brały udział w mistrzostwach gminy w piłce ręcznej. Wygrały z drużynami z Siedlca i Belęcina. W mistrzostwach powiatu również zdobyły I miejsce, wygrywając znacząco:

  • Tuchorza – Kluczewo 10;1
  • Tuchorza – Wolsztyn SP 3 12:0
  • Tuchorza – Wolsztyn SP 1 12:4
  • Tuchorza – Siedlec 14:2

Zawody odbywały się na sali sportowej w Tuchorzy. Dziewczęta awansowały do zawodów rejonowych.

Mistrzostwa rejonu leszczyńskiedo odbyły się 12 kwietnia. Po raz pierwszy uczennice ze szkoły w Tuchorzy brały w nich udział, odnosząc zwycięstwo, nad zespołem z Leszna nr7 24:2, jednocześnie uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego.

Ogromne gratulacje.

BJ

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.