Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego
w Szkole Podstawowej w Tuchorzy
na rok szkolny 2024/2025

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tuchorzy informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Siedlec z dnia 9 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, punktów przedszkolnych i publicznych szkół podstawowych od 20 maja 2024 r. do 24 maja 2024 r. prowadzone są zapisy uzupełniające dzieci na realizację 5 – godzinnej podstawy programowej w oddziale przedszkolnym w związku z odbyciem rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025.

Druki (karta zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego) dostępne są na stronie internetowej www.szkolatuchorza.pl oraz w sekretariacie szkoły (w godzinach od 8:00 do 15:00).

Dokumenty należy złożyć w stacjonarnej skrzynce na listy lub wysłać skan na zspig.tuchorza@wp.pl w wyznaczonym terminie.

Zapraszamy i prosimy o przestrzeganie terminów rekrutacji!!!

Druki do pobrania:

 

 

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.