Centrum Nauki Wyobraźni

W czwartek 18 kwietnia 2024r. uczniowie klas IV wraz z opiekunami udali się do Poznania na Międzynarodowe Targi Poznańskie, aby zanurzyć się w fascynującym świecie światła i barw. Odkrywali tajemnice interaktywnej przygody, która pozwoliła im zrozumieć zjawiska otaczające nas każdego dnia. Klasy podążały ścieżką o nazwie BARWY oraz uczestniczyły w warsztatach o nazwie MANUALNIA.

Wycieczka do Centrum Nauki Wyobraźni nie tylko poszerzyła horyzonty wiedzy uczniów, ale także zainspirowała ich do dalszego odkrywania tajemnic nauki.

Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zafascynowani tym co zobaczyli. Zapraszamy do galerii zdjęć:

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.