Konkurs na najlepszą klasę w zbiórce makulatury rozstrzygnięty

20 grudnia 2023 r. z rąk Pana Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuchorzy, klasa 5 b otrzymała słodki upominek oraz dyplom, za najliczniejszy udział klasy w zbiórce makulatury. Na rzecz szkoły przekazano ponad tonę makulatury. Ogólnie szkoła zebrała 2700 kg różnego rodzaju materiałów papierniczych. Dochód ze sprzedaży, zgodnie z założeniem przekazany zostanie na cele charytatywne. Zapraszam do dalszej rywalizacji i pomocy. Nadal zbieramy makulaturę i przynosimy ją do szkoły przy pomieszczeniu piwnicznym nr 004. Zgłaszamy ten fakt i ilość kilogramów organizatorowi akcji poprzez dziennik elektroniczny.

Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagrody.
organizator akcji: Izabela Olszewska

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.