Akcja Zbiórki Kasztanów zakończona sukcesem!

Jak co roku zorganizowaliśmy w Szkole Podstawowej w Tuchorzy zbiórkę kasztanów. Głównym jej założeniem jest pomoc zwierzętom leśnym – w tak trudnym dla nich okresie zimowym. Uczymy nasze dzieci wrażliwości na los zwierząt i rozwijamy ich świadomość ekologiczną.

Dzięki licznemu zaangażowaniu młodszych dzieci i ich Rodziców – zebraliśmy ponad 2 tony kasztanów, które podobnie jak w latach poprzednich przekazujemy – dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym leśniczym – do Koła Łowieckiego ,,Drop” i przy ,,okazji’” zarabiamy pieniążki na potrzeby klas.

Dziękuję wszystkim, którzy okazali nam zrozumienie i pomoc. Naszym wspaniałym dzieciom oraz Wam drodzy Rodzice. Panu leśniczemu – Andrzejowi Szymankiewiczowi, który od lat współpracuje z naszą szkołą.

Bogumiła Kaczmarek

Leave a Comment

Copyright © 2023. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.