Piknik z retrotraktorem

9 września 2023r. w Tuchorzy odbył się 8. PIKNIK Z RETROTRAKTOREM.
Była to wspaniała okazja do zobaczenia zabytkowych maszyn rolniczych, które korowodem wjechały na teren przy Sali Wiejskiej. Chętni mogli przejechać się bryczką, traktorami i specjalnie przygotowanymi przyczepami ulicami Tuchorzy.
W trakcie pikniku odbyły się występy uczniów Szkoły Podstawowej. Dzieci i młodzież zaprezentowali tańce, piosenki i pokazy akrobatyczne. Wystąpił też Chór Męski Tuchorzacy. W ramach akcji Narodowe Czytanie przeczytano fragmenty książki Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej.


Najmłodsze dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji: dmuchanych zamków, piany party, ślizgawki wodnej, malowania twarzy czy strefy małego piłkarza. Nie brakowało też dobrego jedzenia i pysznego ciasta.
Piknik zgromadził wielu mieszkańców Tuchorzy i gości z najbliższej okolicy.

RS

Leave a Comment

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.