Rozpoczynamy nowy rok szkolny

4 września 2023 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, pełni nadziei i entuzjazmu. Dla niektórych z nas to początek zupełni nowej przygody, dla innych kolejny etap w drodze pełnej nauki, odkryć i rozwoju.

Pierwszego września obchodziliśmy 84 rocznicę uczczenia ofiar napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę. Pamiętając o wartościach patriotycznych delegacja uczniów pod opieką pani Alicji Fryśnej złożyła wiązankę kwiatów na pomniku w Tuchorzy.

Tradycyjnie uczestniczyliśmy także w Mszy Św., podczas której Ks. Proboszcz Przemysław Kujawa poświęcił plecaki pierwszoklasistów.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego, łatwości w rozwiązywaniu problemów, efektywnie i bezpiecznie spędzonego czasu.

Leave a Comment

Copyright © 2024. All Rights Reserved. Szkoła Podstawowa w Tuchorzy by Flytonic.